• Advertisement

Treba pomoc HITNO

Teme uopšteno vezane za poljoprivredu, vesti, obaveštenja, zakoni, uredbe i ostalo.

Moderator: PoljoForum

Treba pomoc HITNO

Nepročitan postod Stefa11 » 03 Okt 2017, 16:43

Pozdrav. Moje ime je stefan i imam jedno jako vazno pitanje i JAKO bih molio dobre ljude da mi pomognu i da me upute s obzirom da sam SKROZ nov u ovome i nemam NIKAKVOG iskustva, a neverovatno mi je jako hitno sve da se izdesava sto brze. Kada sam bio mali, tata mi je prepisao zemljiste u Vrdniku. Proslo je mnogo godina od tad (sad imam 29 god.) i sada posto imam ogromne probleme i moram sto pre doci do para, setio sam se da imam tu zemlju i sad bih to da prodam da bih imao novce (zdravstveni problemi u pitanju). I sad je problem da ja nemam POJMA sta da radim, gde da odem za tu zemlju, neznam ni gde se u vrdniku tacno nalazi, znaci NISTA neznam osim toga da imam zemlju tamo, pa bih zamolio neko ko ima iskustva sa tim stvarima da mi pomogne i da mi kaze gde treba da odem (u kakvu ustanovu) da saznam za tu zemlju i da saznam gde je uopste da bih mogao da je prodam. *(nisam zeleo da pricam sa tatom jer je on covek starog kova i NIKAD nebi odobrio prodaju zemlje iz bilo kakvih razloga, tako da, da bi izbegao svadju, cu pokusati sve da uradim sam, a za to moram da dobijem informacije o zemlji i mozda neke papire, neznam ni ja kako to ide)*.

Izvinjavam se za malo duzi tekst, ali bih STVARNO molio ljude dobrog srca da udele koji minut da mi pomognu.

unapred se zahvaljujem :)
Stefa11

Teme: 2
Pridružio se: 03 Okt 2017, 16:07

Re: Treba pomoc HITNO

Nepročitan postod gmg » 03 Okt 2017, 18:27

Saznaj kojoj katastarskoj opstini pripada Vrdnik i idi u sluzbu katastra koja pokriva tu oblast. Kazi im sta ti treba i oni ce ti pomoci. Za prodaju ces morati sam da se organizujes
gmg

Teme: 1
Pridružio se: 16 Mar 2014, 20:01

Re: Treba pomoc HITNO

Nepročitan postod Stefa11 » 03 Okt 2017, 19:31

gmg je napisao:Saznaj kojoj katastarskoj opstini pripada Vrdnik i idi u sluzbu katastra koja pokriva tu oblast. Kazi im sta ti treba i oni ce ti pomoci. Za prodaju ces morati sam da se organizujes

Zahvaljujem se na odgovoru. Saznao sam gde se nalazi katastar u mom gradu, pa cu sutra ici da sredjujem sve.
Stefa11

Teme: 2
Pridružio se: 03 Okt 2017, 16:07

Povratak na Poljoprivredne teme