• Advertisement

Video nadzor nad objektima i ovcarnicima

Iskustva i saveti iz oblasti gajenja ovaca i koza

Moderatori: todor, mikica jovanovic

Re: Video nadzor nad objektima i ovcarnicima

Nepročitan postod Kurkela » 25 Jan 2015, 22:45

@Duki

Ako nije problem islikaj par fotosa da malo pogledamo.
Korisnikov avatar
Kurkela

Teme: 49
Pridružio se: 03 Dec 2011, 01:05

Nepročitan postod mikica jovanovic » 09 Apr 2017, 15:53

Slika
Stigao video nadzor, jos samo da ga instaliram i isprobam kako radi???
'SVET JE LUDA U OCIMA MOJIM, JA SAM LUDA U OCIMA SVETA.' - Vladika Nikolaj Velimirovic
Korisnikov avatar
mikica jovanovic

Pridružio se: 12 Jan 2013, 17:52

Nepročitan postod MONTOYA » 09 Apr 2017, 16:54

Daj malo više informacija :-bd
Daj Bože zdravlja a biće para
Korisnikov avatar
MONTOYA

Teme: 24
Pridružio se: 02 Dec 2011, 17:23

Nepročitan postod mikica jovanovic » 09 Apr 2017, 18:20

Kolega Montoya, cenu neznam , dobio sam na poklon, dobicu jos jedan za ispred ovcarnika, ovaj ce biti u zidanom objektu unutra gde se jagnje ovce.
Fiksira se na jedno mesto, ispravljac se ukljuci u 220V, koaksijalnim kablom se poveze sa Televizorom, daljinskim upravljacem rotiras kameru u jagnjilistu u krug za svih 360 stepeni iz kuce pored televizora i pratis kakvo je stanje u boksovima za jagnjenje, dali se neka jagnji, dal se izdvaja u cosak i kopa ITD. Ako je krenulo jagnjenje ides i ojagnjis ovcu, ako nije odmaras se u kuci i cekas dok jagnjenje ne krene, eto tako mi je ispricao ortak, koji mi je poklonio ovu spravicu.
Kada sve ovo bude namontirano i kada profunkcionise, postavicu slike ovde u ovoj temi i preneti Vam svoje vidjenje i iskustva sa ovom spravicom...
Pozzz i svako dobro!!!
'SVET JE LUDA U OCIMA MOJIM, JA SAM LUDA U OCIMA SVETA.' - Vladika Nikolaj Velimirovic
Korisnikov avatar
mikica jovanovic

Nepročitan postod bambina » 09 Apr 2017, 18:50

Moze li da se prati preko interneta( telefona) a da se ne povezuje sa televizorom?
bambina

Pridružio se: 17 Feb 2015, 22:15

Nepročitan postod mikica jovanovic » 09 Apr 2017, 19:55

Mislim da ovaj koji sam dobio nemoze, mozda neki noviji a verovatno i skuplji tip to i moze???
Ipak nisam siguran, kolega Bambina, budite samo malo strpljivi, ako nesto vise saznam, naravno da cu to izneti ovde za sve nas, ova stvarcica je dobra po meni i u jagnjilistu i van njega ispred objekta da se postavi zbog lopova, kojih je nazalost sve vise...
Pozzz i svako dobro!!!
Korisnikov avatar
mikica jovanovic

Nepročitan postod bambina » 09 Apr 2017, 20:20

Meni je ovcarnik nekih 100 m od kuće pa gledam neki video nadzor sa ruterom u ovcarniku a praćenje preko interneta i naravno sa snimanjem ako ne daj Bože dodju neželjeni gosti ali neki momci sto sam ih dovodio su rekli cifru kao da obezbedjujem sef Narodne banke pa rek'o da vidim i druge opcije
bambina

Pridružio se: 17 Feb 2015, 22:15

Nepročitan postod mikica jovanovic » 09 Apr 2017, 20:31

Nemojte se zaletati postovani kolega Bambina, verovatno je cena koju su Vam rekli astronomska.
Bilo bi dobro da sve kolege koje imaju iskustva bilo kakvog, sa video nadzorom nad svojim objektima ukljuce se u ovu temu, to bi nam svima bilo od dragocene pomoci da sto efikasnije imamo pregled terena u ovcarniku i van njega...
Postovane kolege, pozivam Vas da pisete i da pomazemo jedni drugima, jer i mali saveti, mogu biti Zlata vredni...
Unapred hvala, svako dobro!!
Korisnikov avatar
mikica jovanovic

Nepročitan postod mikica jovanovic » 17 Apr 2017, 10:07

bambina je napisao:Moze li da se prati preko interneta( telefona) a da se ne povezuje sa televizorom?

Kolega, danas sam tragajuci za laserskim nisanom za svoju omiljenu pusku, slucajno nasao oglas za video nadzor, pracenje preko mobilnog, preko interneta, 4 kamere i svasta nesta jos je pisalo, sve u kompletu kosta 110 evra. Lik je iz Kostolca, telefon je 061-635-93-91, nazovite pa vidite, dali vredi cemu, ili je sarena laza???
Srecno!!!
Korisnikov avatar
mikica jovanovic

Nepročitan postod Duki » 17 Apr 2017, 10:27

Slika
Slika
:)
Korisnikov avatar
Duki

Teme: 27
Pridružio se: 09 Dec 2011, 20:39