• Advertisement

Posete i saradnja sa kolegama

Iskustva i saveti iz oblasti gajenja ovaca i koza

Moderatori: todor, mikica jovanovic

Followers: mikicamilojevic

Re: Posete i saradnja sa kolegama

Nepročitan postod Sarbanac » 10 Maj 2016, 05:19

Gospodin Mlađen Galinac i ja Slika
Korisnikov avatar
Sarbanac

Teme: 27
Pridružio se: 04 Dec 2011, 22:23

Nepročitan postod IDF Davidovic » 10 Maj 2016, 11:17

.....................................................................................................................
Poslednji put menjao IDF Davidovic dana 30 Mar 2018, 03:09, izmenjena samo jedanput
Korisnikov avatar
IDF Davidovic

Teme: 1
Pridružio se: 17 Feb 2013, 14:21

Nepročitan postod drogan014 » 12 Jun 2016, 19:31

Zahvaljujem se kolegi Mikici Iz Stublina na danasnjem gostoprimstvu, danas sam pazario jednog lepog ovnicka iz cetvorki, koji ce sa ovnom iz cetvorki od Mikice iz Pozege ciniti okosnicu buduce genetike stada.
Korisnikov avatar
drogan014

Teme: 6
Pridružio se: 08 Mar 2012, 14:56

Nepročitan postod Sarbanac » 13 Jun 2016, 08:54

Dragane napravio si dobar posao
... Po misljenju gos Mladjena Galinca stado M Jovanovica je najoriginalnije na ovim prostorima ako se prati ruski standard.. da mi ne zamere odgajivaci koji preferiraju cheska grla... I tosu stada za respekt u svakom pogledu. Svakako da ima i jako dobrih grla koja imaju u sebi i gene if jerje if veoma plodna rasa sa dugom sezonom parenja.
Korisnikov avatar
Sarbanac

Pridružio se: 04 Dec 2011, 22:23

Nepročitan postod mikica jovanovic » 13 Jun 2016, 10:28

[quote="drogan014"]Zahvaljujem se kolegi Mikici Iz Stublina na danasnjem gostoprimstvu, danas sam pazario jednog lepog ovnicka iz cetvorki, koji ce sa ovnom iz cetvorki od Mikice iz Pozege ciniti okosnicu buduce genetike stada.[
Postovani kolega i meni je bila cast da se vidimo i progovorimo koju rec o ovcarstvu. Neka ti je Ovnicak koristan i bericetan yajedno sa celim stadom. Nadam se da ce se on i imenjakov Priplodnjak kod tebe dobro slagati, kao sto se ja i moj Imenjak dobro slayemo :)
Svako dobro!!!
'SVET JE LUDA U OCIMA MOJIM, JA SAM LUDA U OCIMA SVETA.' - Vladika Nikolaj Velimirovic
Korisnikov avatar
mikica jovanovic

Pridružio se: 12 Jan 2013, 17:52

Nepročitan postod drogan014 » 13 Jun 2016, 11:15

Sarbanac je napisao:Dragane napravio si dobar posao
... Po misljenju gos Mladjena Galinca stado M Jovanovica je najoriginalnije na ovim prostorima ako se prati ruski standard.. da mi ne zamere odgajivaci koji preferiraju cheska grla... I tosu stada za respekt u svakom pogledu. Svakako da ima i jako dobrih grla koja imaju u sebi i gene if jerje if veoma plodna rasa sa dugom sezonom parenja.

Kolega Mikica mi je dao priliku da biram, i zahvalan sam mu na tome, inace i kada sam saznao o poreklu i genetici ovnićka baš sam zadovoljan, malo je takvih ovaca koje sam ja do sada video a da odgovaraju Ruskom tipu, jaganjci su mu i ako iz brojnih legala, zaista napredna, vidi se da se ulaze dosta ljubavi i energije, i neka mu budu korisna...
Poslednji put menjao drogan014 dana 13 Jun 2016, 11:19, izmenjena samo jedanput
Korisnikov avatar
drogan014

Nepročitan postod drogan014 » 13 Jun 2016, 11:16

mikica jovanovic je napisao:
drogan014 je napisao:Zahvaljujem se kolegi Mikici Iz Stublina na danasnjem gostoprimstvu, danas sam pazario jednog lepog ovnicka iz cetvorki, koji ce sa ovnom iz cetvorki od Mikice iz Pozege ciniti okosnicu buduce genetike stada.[
Postovani kolega i meni je bila cast da se vidimo i progovorimo koju rec o ovcarstvu. Neka ti je Ovnicak koristan i bericetan yajedno sa celim stadom. Nadam se da ce se on i imenjakov Priplodnjak kod tebe dobro slagati, kao sto se ja i moj Imenjak dobro slayemo :)
Svako dobro!!!

Hvala postovani kolega, svako dobro i Vama
Korisnikov avatar
drogan014

Nepročitan postod Duki » 13 Jun 2016, 15:59

Milomire ,ajde da saradjujemo,, menjam Nonius za priplodnjaka . :)

Slika
Korisnikov avatar
Duki

Pridružio se: 09 Dec 2011, 20:39

Nepročitan postod mikica jovanovic » 13 Jun 2016, 16:09

@Duki, postovani kolega, zapakuj par kilograma Noniusa, u par novcanica od 100 E, Novciusa, pa da se menjamo ko Ljudi =)) =)) =))
'SVET JE LUDA U OCIMA MOJIM, JA SAM LUDA U OCIMA SVETA.' - Vladika Nikolaj Velimirovic
Korisnikov avatar
mikica jovanovic

Pridružio se: 12 Jan 2013, 17:52

Nepročitan postod Duki » 13 Jun 2016, 16:41

:(( What is NovcUSA nerazume :-?
Korisnikov avatar
Duki

Pridružio se: 09 Dec 2011, 20:39

PrethodniSledeća

Povratak na Ovčarstvo i kozarstvo