• Advertisement

Dobrodošli na Forum!

Iskustva i saveti iz oblasti gajenja ovaca i koza

Moderatori: todor, mikica jovanovic

Followers: silvija-81

Re: Dobrodošli na Forum!

Nepročitan postod mikica jovanovic » 08 Feb 2017, 14:25

Dobrodosli postovani kolega Misi !!!
'SVET JE LUDA U OCIMA MOJIM, JA SAM LUDA U OCIMA SVETA.' - Vladika Nikolaj Velimirovic
Korisnikov avatar
mikica jovanovic

Pridružio se: 12 Jan 2013, 17:52

Nepročitan postod misi » 09 Feb 2017, 20:40

Hvala Mikica ,kolege jesmo po forumu ali ja ni ona uspravna linija nisam u slovo K naspram vasem iskustvu u ovcarstvu , teski sam ja pocetnik sa godinu i nesto vremena u ovcarskim vodama , pratim ovaj deo foruma vec i od pre mog staza odavde mi je i odluka baciti se u ove poslove i mogu priznati da ga sve vise volim , mada mi se prvo jagnjenje pocelo tako sto ovca nije htela prihvatiti jagnje ali ipak i pored neznanja nista oko toga uspeo sam ga odgojiti i sad je vec pustena pod ovnom . Delom zahvaljujuci procitanim tu na stranicama foruma i manjim udelom snalazenja .Tako da sam ja zivi primer za korisnost foruma .
misi

Teme: 2
Pridružio se: 08 Feb 2017, 12:08

Nepročitan postod ležimir » 07 Mar 2017, 21:24

pozdrav za sve kolege ovcare. nov sam na ovom forumu ali ga pratim duze vreme. nadam se da cu cuti sto vise korisnih saveta od iskusnijih kolega. svako dobro svim forumasima!
ležimir

Pridružio se: 07 Mar 2017, 12:17

Nepročitan postod mikica jovanovic » 07 Mar 2017, 23:41

ležimir je napisao:pozdrav za sve kolege ovcare. nov sam na ovom forumu ali ga pratim duze vreme. nadam se da cu cuti sto vise korisnih saveta od iskusnijih kolega. svako dobro svim forumasima!

Dobro nam dosli, postovani kolega Lezimire.

Drago mi je da pratite ovaj Forum i da ste se pridruzili, svima nama na ovom mestu, naseg okupljanja.
Zelim Vam lepu i opustenu atmosveru na ovom forumu, takodje Vam zelim svu porodicnu i poslovnu srecu, u poslu kojim se bavite!!!
Svako dobro, zivi bili!!!
'SVET JE LUDA U OCIMA MOJIM, JA SAM LUDA U OCIMA SVETA.' - Vladika Nikolaj Velimirovic
Korisnikov avatar
mikica jovanovic

Pridružio se: 12 Jan 2013, 17:52

Prethodni

Povratak na Ovčarstvo i kozarstvo