• Advertisement

Stihl 290

Oblasti vezane za poljoprivredu za koje ne postoji kategorija na forumu

Moderator: PoljoForum

Followers: DrEstate

Stihl 290

Nepročitan postod DrEstate » 17 Feb 2018, 17:48

Pozz ljudi,imam jedno pitanje.
imam dugo ovu motorku,i super mi radi,hteo sam da nastelujem ler gas,i slucajno sam poceo da zavrcem i odvrcem 2 "srafa" za stelovanje karburatora,tj dovod goriva do karburatora,od tad primecujem da mi je filter na karburatoru mokar od goriva,tj dosta mi baca gorivo,a ranije to nisam primecivao.. kako to da namestim i da li to moze i sme tako,ako se neko bolje razume.. p.s. mozda to tako i treba ali nisam primecivao do sad.. x_x x_x ^#(^
DrEstate

Teme: 1
Pridružio se: 17 Feb 2018, 17:42

Re: Stihl 290

Nepročitan postod DrEstate » 17 Feb 2018, 18:28

evo nasao sam na youtubu identican problem ....
https://www.youtube.com/watch?v=EQBL7upG5h0

kako ovo resiti
DrEstate

Pridružio se: 17 Feb 2018, 17:42

Re: Stihl 290

Nepročitan postod gomahers » 19 Feb 2018, 08:35

otvorio si previse goriva na "H" dizu...
-Sad zavrni oba vijka i H i L do kraja.. zatim ih otpusti za jedan krug.. onda upali pilu i po potrebi digni ler da odradi bar deset minuta dok se ne zagarije..zatim "L" vijak po potrebi odvrći (ili Zavrći) dok ne prestane ono "booong" i dok lijepo pocne primat gas.. Kad to dobijes,onda "H" dizu ..priljepi gas do kraja i i vjerojatno zavrci vijak dok ne dobije MAX RPM.. kad dobije maximalni šus,malo ga otpusti zbog podmazivana klipa... jer najbolji šus ima kad je smjesa goriva siromasna.,..a to sjebe klip i cilinder... i na kraju prilagodis ler,potrebama
Korisnikov avatar
gomahers

Pridružio se: 19 Feb 2018, 08:26

Povratak na Razne teme