• Advertisement

Coca Cola

Za ljubitelje dobrog zalogaja, dobrog gutljaja i naravno dobre muzike

Moderator: todor

Followers: draganpan

Re: Coca Cola

Nepročitan postod Kurkela » 06 Feb 2012, 00:55

U pravu ste za kolu, daleko je to od zdravog. Mi smo tako navikli da pijemo.
Planiram da smanjim u narednom periodu.
Korisnikov avatar
Kurkela

Teme: 49
Pridružio se: 03 Dec 2011, 01:05

Nepročitan postod provac » 06 Feb 2012, 01:02

Не смањуј него укини то сра..е немој се зезати ,,шта има лепше од лепог и здравог домаћег сока ја то сра..е нисам попио 2л у животу
Nemoj pa se Neboj!
Korisnikov avatar
provac

Teme: 6
Pridružio se: 04 Dec 2011, 12:04

Nepročitan postod rebeljac » 06 Feb 2012, 01:15

када сте осетили, последњи пут, дражи изворске воде или воде са бунара?? о вину да не причам. није оно само за винопије, зна се како се деци даје вино да угасе жеђ па опет напоље.тако се жеђ гаси и код старијих и без опијања. бем ти колу па ни амери је не пију више!
каква би тишина настала када би људи говорили само оно што знају!великодушност често прелази у слабост!
Korisnikov avatar
rebeljac

Teme: 32
Pridružio se: 02 Dec 2011, 20:20

Nepročitan postod zorancile » 06 Feb 2012, 01:18

Ljudi ako popijete 2l rakije dnevno umesto kole, pa ni to nije baš zdravo... =))
Korisnikov avatar
zorancile

Teme: 26
Pridružio se: 02 Dec 2011, 17:17

Nepročitan postod Sarbanac » 06 Feb 2012, 07:32

Šljivovica je zaboravljeno piće. Sad svi piju prepečenicu. Naši stari su pili blagu od 12 gradi. Još jedno piće je zaboravljeno medovina koja iako alkoholno neopija već okrepljuje a ako se i pretera nestvara mučninu. STOP koka koli i ostalim sličnim otrovima. Neće mi više ni u sokak a kamo li u avliju.
Korisnikov avatar
Sarbanac

Teme: 27
Pridružio se: 04 Dec 2011, 22:23

Nepročitan postod cukaneca » 06 Feb 2012, 07:50

Sarbanac je napisao:Šljivovica je zaboravljeno piće. Sad svi piju prepečenicu. Naši stari su pili blagu od 12 gradi. Još jedno piće je zaboravljeno medovina koja iako alkoholno neopija već okrepljuje a ako se i pretera nestvara mučninu. STOP koka koli i ostalim sličnim otrovima. Neće mi više ni u sokak a kamo li u avliju.

Moj deda +Milosav /1918-1999/, celog svog zivota je konzumirao blagu rakiju i naravno domace vino.. Kako ja pamtim vode je mogao da popije u kafi ili caju eventualno ali ga ja pijanog ne videh nikada.. Srce me boli kad vidim jedinu bacvu koja mi je jos ostala a ima cca 1600lit /i ne koristi se/, veca od 3000lit je negde dobila noge... I taj moj deda kad umirase /ziva istina jer sam ja osoba koja je tu bila prisutna/, nije hteo popiti caj koji sam trazio da mu skuvaju /to mi palo na pamet da se zagreje/, te rece "necu bre to je voda"!!! E sad ja posle svega ne mogu sebi da oprostim sto mi u tom trenutku nije palo na pamet da mu dam malo rakije... mozda bi ziveo jos malo... Ode Bogu na istinu u februaru 1999. te ne dozive zadnji rat /vala bilo bi mu i previse jos i ovaj zadnji da je video/, ali upozna moju zenu pa mislim da je ipak zadovoljan..
Korisnikov avatar
cukaneca

Teme: 124
Pridružio se: 02 Dec 2011, 16:24

Nepročitan postod crni gruja » 06 Feb 2012, 07:51

interesantno,volim gazirano ali colu .. ne podnosim,nekako mi je cudan napitak
za bolje sutra
crni gruja

Teme: 3
Pridružio se: 05 Dec 2011, 20:35

Nepročitan postod zupa100 » 06 Feb 2012, 08:15

Uopšte je ne volim. U ranoj mladosti sam radio u Vino Župi, koja je proizvodila nešto slično - Jamaica cola! Kad sam popio 7-8 flašica od 0.25 l. drhtao sam kao otrovan pacov kasnije. Sa prolaskom godina, prešao sam na domaće vino, npr. posle ručka 2 dl. puna kapa. Mnogo se bolje i zdravije osećam! Razliku sam odavno shvatio. U ničije ukuse se ne mešam, svako radi kako misli da mu je najbolje! B-)
Bolje junački pobeći, nego kukavički poginuti!
Korisnikov avatar
zupa100

Teme: 13
Pridružio se: 02 Dec 2011, 21:48

Nepročitan postod rebeljac » 06 Feb 2012, 22:51

ма, не могу да кажем. пио сам је. литарска. после ваљда све дође на своје. да не ваља, не ваља. џабе децу''грдимо''. само да им не пређе у навику. изворска ми сада више прија.
каква би тишина настала када би људи говорили само оно што знају!великодушност често прелази у слабост!
Korisnikov avatar
rebeljac

Teme: 32
Pridružio se: 02 Dec 2011, 20:20

Nepročitan postod Robins » 07 Feb 2012, 00:22

Jedan moj prijatelj je pio po 2 litra Koka kole dnevno dok smo studirali. To je trajalo nekoliko godina i na kraju je toliko upropastio jetru da na VMA nisu verovali da je to moguće. Svi su bili ubedjeni da je notorni alkoholičar a sa sigurnošću znam da tada nikad ni jedno pivo ( a o rakiji i da ne govorim ) nije popio. Jedva se spasio a lečio se nekoliko godina.
Korisnikov avatar
Robins

Teme: 84
Pridružio se: 02 Dec 2011, 13:45

PrethodniSledeća

Povratak na Kafana