• Advertisement

OKUPLJANJE CLANOVA FORUMA NA SAJMU U NOVOM SADU

Dogovori o okupljanjima clanova Poljoinfo foruma

Moderator: todor

Re: OKUPLJANJE CLANOVA FORUMA NA SAJMU U NOVOM SADU

Nepročitan postod Vasiljevic » 16 Maj 2012, 23:45

Mi se vratili prre sat vremena, i mogu da vam kažem da sam razočaran izgledom Sajma. Neka ne bude ni na račun organizatora, ni na opšte prilike, ali 90-e godine kada sam poslednji put bio na Sajmu, sve je izgledalo daleko otmenije. A tada pored robe iz SFRJ, gostovali su samo Mađari, Nemci i SSSR, pa je sve izgledalo puno k`o šibica.
Биће још горе, пре него што дођу НАШИ.
Korisnikov avatar
Vasiljevic

Teme: 10
Pridružio se: 02 Dec 2011, 20:47

Nepročitan postod nikollaa » 12 Maj 2013, 22:21

Novosadski sajam 2013 je od 18 do 24 maja. Hoce biti neko okupljanje clanova il itako nesto? :)
nikollaa

Teme: 5
Pridružio se: 26 Feb 2013, 00:45

Nepročitan postod todor » 15 Maj 2013, 20:51

Društvo jel idemo na sajam ili će biti kao prošle god idemo a na kraju niko ništa zašto one seronje sa poljoinfa da budu bolji od nas kad nisu
Korisnikov avatar
todor

Teme: 33
Pridružio se: 27 Nov 2011, 15:03

Nepročitan postod MONTOYA » 15 Maj 2013, 21:08

ja idem u ponedeljak
opština organizuje
Daj Bože zdravlja a biće para
Korisnikov avatar
MONTOYA

Teme: 24
Pridružio se: 02 Dec 2011, 17:23

Nepročitan postod Duki » 15 Maj 2013, 21:16

Ja idem definitivno sa porodicom koju cu namerno izgubiti cim prodjemo kapiju, jer nam interesna sfera nije ista.

Predlozite koji dan
Korisnikov avatar
Duki

Teme: 27
Pridružio se: 09 Dec 2011, 20:39

Nepročitan postod nikollaa » 15 Maj 2013, 21:29

Ja idem u nedelju najverovatnije. Da li ce jos neko ici u nedelju? Ja sam bio clan na onom forumu, i moderator sa foruma koji je iz istog mesta kao i ja, i od mene je skidao tarupe i izume sa kombajna da bih stavio kod njega, blokirao ni zbog cega eto tako. A na onom forumu je strasno, sto kaze Todor seronje. Tamo kad god nesto pitas niko nece da ti odgovori ili ti odgovori sve jadno nece da ti objasni. Tamo se samo uvlace moderatorima. Kako moderator svira tako clanovi igraju. Ovaj forum je mnogo bolji po tom pitanju, zato sam se i registrovao. Jedno pitanje van ove teme. Na onom forumu su se stampale majce sa njihovim imenom (poljoinfo) pa me interesuje da li ce tako nesto biti i na ovom forumu? :)
nikollaa

Nepročitan postod Неђооо » 15 Maj 2013, 21:31

Ja sam tamo u nedelju i jos bar 300 Semberaca.:D opstina vodi i ove godine organizovano..Nikolaa eto ja sam u nedelju tamo..a to za majce je dobra ideja,ali da se mogu dobiti i ovamo kod brace preko vode..p.s nikola da nije taj moderator mozda Matic,on je iz tvog sela..
http://www.facebook.com/nedjo.gavric.9?ref=tn_tnmn ...Република Српска,наша држава...http://youtu.be/zpoPQfTE4cs Семберијо моја у априлу...
Korisnikov avatar
Неђооо

Pridružio se: 10 Dec 2012, 19:32

Nepročitan postod nikollaa » 15 Maj 2013, 21:43

Daaa bas taj. Sad je brat na onom forumu a ja na ovom i tamo vise ne zelim da idem, uzeo je majcu i kacket sto su sad bili organizovali, majca je lepa ali je jako loseg kvaliteta. :D Ne samo majce i kackete oni su jesenas stampali prsluke i radna odela. Ja bih organizaovao to ali kod mene u opstini nema tog. raspitao sam se. Moze ja mislim i kod vas da se to posalje brzom postom. Pitacu brzu postu da li je moguce da se to dotavi vama u Republikoj Srpskoj. Ako neko hoce da organizuje bilo bih bas lepo. :D
nikollaa

Nepročitan postod Неђооо » 15 Maj 2013, 21:45

eto za moderatore neka organizuju nesto,neki manji paket ove god da vide kako ce ici pa ako dobro prodje onda sl godine vise da se naruci i to je to...
http://www.facebook.com/nedjo.gavric.9?ref=tn_tnmn ...Република Српска,наша држава...http://youtu.be/zpoPQfTE4cs Семберијо моја у априлу...
Korisnikov avatar
Неђооо

Pridružio se: 10 Dec 2012, 19:32

Nepročitan postod todor » 15 Maj 2013, 21:47

Nikola svi me znaju sa onog foruma kao teškog zlojeba nema tog moderatora sa kojim se nisam svadjao sa kišom i Na pogotovo sad mi objasnite kako se ovde ni sa kim ne svadjam a isti sam ostao a što se tiče majica ja da se štampaju majice hteo bih da mi se štampa majica sa likom našeg kolege levaka a što se tiče onih na poljoinfu kako nikola kaže svi se uvlače moderatorima zato sam ja i trajno banovan po ko zna koji put
Korisnikov avatar
todor

Teme: 33
Pridružio se: 27 Nov 2011, 15:03

PrethodniSledeća

Povratak na Okupljanja članova foruma